Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaMotoryzacja i transport). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kierowca busa do 3,5t POLSKA

Witam w związku z rozwojem firmy zatrudnię kierowcę busa plandeka do 3,5t kat.B w ruchu krajowym praca od poniedziałku do piątku, weekendy i wszystkie święta wolne, okres próbny 3 miesiące następnie umowa o pracę, wynagrodzenie 5000/5500pln miesięcznie do ręki + premie, około 3tys km tygodniowo, telefon służbowy, auto peugot boxer 10ep z kurnikiem, siedziba firmy okolice Turku, szukamy osoby odpowiedzialnej bez nałogów, praca w miłej atmosferze.

TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem tel: 729003657

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 08.07.2024, 09:51, zakończenie: 29.07.2024, 09:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Bez rejestracji

 665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Leśnictwo (gmina Kawęczyn)