Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kierownik działu utrzymania ruchu

Oferta wygasła!

Firma SUN GARDEN POLSKA  zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Malanów

Twój zakres obowiązków:
- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu utrzymania ruchu
- Planowanie i realizacja przeglądów oraz napraw w celu zapewnienia sprawności technicznej parku maszynowego
- Prowadzenie dokumentacji technicznej dla urządzeń nad którymi prowadzony jest nadzór
- Nadzorowanie podwykonawców kooperantów, prowadzenie dokumentacji przeprowadzanych  remontów i inwestycji
- Proponowanie oraz wprowadzanie modernizacji oraz optymalizacji w parku maszynowym
- Koordynowanie nowych inwestycji i prowadzenie dokumentacji w zakresie realizowanych projektów
- Zapewnienie wymaganych przepisami badań i dopuszczeń do eksploatacji dla podległych linii technologicznych
- Zarządzanie i rozliczanie podległych pracowników

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe/średnie techniczne: elektromechanik, elektryk, energetyk, automatyk, mechatronik lub pokrewne
- Doświadczenie w obszarze zarządzania lub nadzoru w utrzymaniu ruchu
- Dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office
- Zdolności organizacyjne oraz komunikatywność
- Umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja
 - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
-  Bardzo dobre warunki pracy przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów
- Możliwość rozwoju oraz szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@sun-garden.pl.

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym czasie mogę cofnąć zgodę, kontaktując się z firmą Sun Garden Polska pod adresem: rekrutacja@sun-garden.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.06.2024, 09:08, zakończenie: 13.07.2024, 09:08

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

SunGarden2015

 632 [pokaż]

Lokalizacja

  • Malanów (gmina Malanów)