Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaMotoryzacja i transport). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

kierowca międzynarodowy c+e

Oferta niezgodna z regulaminem (zablokowana)!IV Publikacja ogłoszeń, punkt 1:
Serwis nie wprowadza ograniczeń dotyczących ilości publikowanych ofert, jednakże zabrania się wielokrotnego wystawiania ogłoszeń dotyczących tej samej oferty. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna oferta zostaje opublikowana wielokrotnie za pomocą różnych serwisów.

Jedno z ogłoszeń jest nadal aktywne, prosimy więc o nie wystawianie oferty ponownie!

Poszukujemy kierowcy na stanowisko : kierowca c+e w transporcie międzynarodowym. 
zestaw ciągnik + chłodnia, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, auto przypisane do kierowcy. system pracy: 11 dni - 3 dni.
więcej informacji pod numerem telefonu 697 020 040 , karolina.rosiak@smolinski.net.pl. 
siedziba: długa wieś 49a, 62-730 dobra

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 10.01.2024, 13:38, zakończenie: 13.07.2024 17:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


karolinarosiak

 697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Dobra (gmina Dobra)