Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemZwierzęta, rolnictwo i środowisko). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przegląd - atestacja opryskiwaczy polowych

Przeglądy Opryskiwaczy

Przeglądy na Miejscu: Oferujemy wygodne i profesjonalne przeglądy opryskiwaczy polowych bez konieczności przewożenia ich do serwisu. Przyjedziemy do Ciebie.

Niskie Ceny: Wierzymy, że wysoka jakość usług nie musi oznaczać wysokich kosztów. Nasze ceny mają na celu uczynienie naszych usług dostępnymi dla każdego rolnika, dbając jednocześnie o stan techniczny i bezpieczeństwo Twoich opryskiwaczy.

Doradztwo w Cenie: W naszej ofercie zawarte jest darmowe doradztwo, które pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dotyczące Twojego opryskiwacza.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów na przegląd.

Cena przeglądu w zależności od wielkości opryskiwacza i kosztu dojazdu.

Szczegóły pod numerem telefonu lub e-mailowo.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 04.07.2024 11:11
Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 07.11.2023, 14:15, zakończenie: 14.08.2024, 08:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


WILK2828

 606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Dobra (cała gmina)

Informacje dodatkowe

  • mail: waldek@sam-rol.pl