Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródChemia gospodarcza). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Chemia z Niemiec

Cena: 12 zł / sztukę

Na wielokrotne życzenie naszych klientów poszerzamy zakres naszego działania. Mamy przyjemność poinformować ze od dziś dodatkowo w naszej ofercie znajdzie się ”Chemia z Niemiec”. Zaczynamy od chemii gospodarczej, czyli sprawdzony proszki i płyny do prania. W następnych dostawach poszerzymy asortyment o środki czystości i inne artykuły.

 

На неодноразові прохання наших клієнтів ми розширюємо сферу діяльності. З радістю повідомляємо, що відтепер у нашій пропозиції буде також «Хімія з Німеччини». Починаємо з побутової хімії, тобто перевірених пральних порошків і рідин. У наступних поставках ми розширимо асортимент миючими засобами та іншими товарами.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 26.01.2023, 21:07, zakończenie: 02.04.2023, 16:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


TEXTILCENTER

  516 [pokaż]

Lokalizacja

  • Miłkowice (gmina Dobra)