Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kierowca międzynarodowy kat C, Iveco 7.2dmc

Oferta wygasła.Firma transportowa z siedzibą 62-700 Turek zatrudni kierowcę międzynarodowego na auto Iveco Daily 70c18 z winda i spaniem w tzw kurniku. System pracy kółka nd/pon- piatek lub dwutygniowe wyjazdy. Zazwyczaj wyjazdy do DE lub CH. Wymagane prawo jazdy kat C, aktualne badania, karta kierowcy, dodatkowym atutem byłby ADR. Mile widziana znajomość języka obcego i doświadczenie na podobnym stanowisku. CV prosze przesylac na meila lub w wiadomosci

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 12.05.2021, 14:35, zakończenie: 11.06.2021, 14:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pokal

  785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Słodków-Kolonia (gmina Turek)

Informacje dodatkowe

  • wynagrodzenie 1400-1600pln/tygodniowo