Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaNasiona, nawozy i preparaty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Otręby pszenne

Cena: 860 zł / sztukę

ZHPU Raszewscy w Kawęczynie posiada w sprzedaży otręby pszenne w workach 25 kg. Podana cena jest wartością brutto ( na 8% na oświadczenie). Towar pochodzi z polskiego młyna, dostawy są na bieżąco. Wystawiamy faktury vat, które dostarczamy wraz z towarem. Przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny. Transport ustalany jest i wyceniany indywidualnie, w zależności od miejsca dostawy i ilości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do współpracy :-) !!!!

ZHPU Raszewscy
Kawęczyn 38a
62-704 Kawęczyn
powiat turecki

W naszej ofercie posiadamy również:
- nawozy sztuczne ( m. in. lubofoskę, amofoskę, lubofos 12, lubofos corn, mocznik, superfosfat, polifoskę: 6, 7, 8 i 10, saletry, saletrzaki, salmag, sól potasową, wapno granulowane i pyliste, polidap, kizeryt oraz kainit),
- wysłodki, otręby żytnie, śrutę sojową i rzepakową oraz inne pasze ( firmy Neorol i Sano),
- stal, materiały budowlane ( m. in. cement),
- węgle, miały, ekogroszki.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Ostatnie zmiany: 09.09.2021 11:39
Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 16.04.2021, 08:43, zakończenie: 30.09.2021, 15:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ZHPU

  632 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kawęczyn (gmina Kawęczyn)