Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoArchitektura i geodezja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Projektowanie architektury wnętrz

Kraetowisko to pracownia projektowa zajmująca się projektowaniem indywidualnych i kreatywnych przestrzeni  prywatnych i publicznych dostosowanych do oczekiwań inwestora. W projektowaniu najważniejszym etapem jest poznanie potrzeb klienta oraz jego marzeń dotyczących konkretnego wnętrza  jak również połączenie ich z planowanym budżetem. Potrzebujesz projektu który nada twojemu wnętrzu  charakteru proszę o kontakt. tel 697 944 353 lub kreatowisko@gmail.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Ostatnie zmiany: 18.03.2021 09:51
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 01.02.2021, 12:16, zakończenie: 04.02.2022, 20:00

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Kreatowisko

  697 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska