Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaPłody rolneWarzywa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Śruta rzepakowa

Cena: 1 700 zł / tonę

Raszewski spółka jawna  w Kawęczynie posiada w sprzedaży śrutę rzepakową z Tych: w workach big-bagach lub 25 kg. Podana wyżej cena jest wartością brutto za paszę w dużym opakowaniu ( na 8% na oświadczenie). Towar posiada świadectwo jakości i jest świeży, ponieważ dostawy są na bieżąco. Wystawiamy faktury vat, które dostarczamy wraz z towarem. Przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny. Transport ustalany jest i wyceniany indywidualnie, w zależności od miejsca dostawy i ilości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


Zapraszamy do współpracy :-) !!!!

Raszewski spółka jawna 
Kawęczyn 38a
62-704 Kawęczyn
powiat turecki

W naszej ofercie posiadamy również:
- nawozy sztuczne ( m. in. lubofoskę, amofoskę, lubofos 12, lubofos corn, mocznik, superfosfat, polifoskę: 6, 7, 8 i 10, saletry, saletrzaki, salmag, sól potasową, wapno granulowane i pyliste, polidap, kizeryt oraz kainit),
- wysłodki, otręby pszenne i żytnie, śrutę sojową oraz inne pasze (firmy Neorol i Sano),
- stal, materiały budowlane ( m. in. cement),
- węgle, ekomiały, ekogroszki.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 18.06.2024 10:21
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 09.12.2020, 14:24, zakończenie: 15.08.2024, 08:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


ZHPU

 632 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kawęczyn (gmina Kawęczyn)