Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaNasiona, nawozy i preparaty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nawozy wapniowe granulowane

Cena: 210 zł / tonę

W swojej ofercie posiadamy wapno nawozowe pod każdą uprawę prosto od producenta .Nawóz granulowany wysokoprocentowy 90% Skład : - wapno w postaci trójtlenku 92-96%CaCO3 - tlenek wapnia od 51 do 54 % CaO - tlenek magnezu do 3% - żelazo, miedź, mangan, molibden, cynk, bor. Wapno dostępne w opakowaniach typu: BIG BAG 600kg. zaplombowane i worki 50 kg. ofoliowane na palecie po 1,4 s w postaci 100 % granulatu lub kaszy we frakcji od 0,1 do 0,4 bez pyłu. Posiadamy atesty i certyfikaty na oferowane wapno nr. NW/36/2019. Posiadamy certyfikat WE 33/20/BS, jak również certyfikat dla gospodarstw ekologicznych IUNG NE/537/2020 . Możliwość rozsiewu każdym rozsiewaczem dostępnym na polskim rynku. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny. Przy zamówieniach 12 lub 24 tony atrakcyjne upusty! Zapewniamy transport na terenie całego kraju, jak również w Unii Europejskiej. Nie pobieramy zaliczek!!! Opłata bezpośrednio u przedstawiciela po dostarczeniu towaru jak również możliwość zapłaty do 30 dni na fakturę. Obsługujemy wszystkie województwa w Polsce jak również kraje Unii Europejskiej! U nas kupują Państwo produkt prosto od producenta, bez pośredników. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszej firmy.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Wygasa za 6 godz
Rozpoczęcie: 02.12.2020, 17:06, zakończenie: 24.06.2021, 13:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


nawozywapniowe

  510 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cały powiat)