Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fotowoltaika, dom, firma - bezpłatna wycena

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 6:
Serwis nie wprowadza ograniczeń dotyczących ilości publikowanych ofert, jednakże zabrania się wielokrotnego wystawiania ogłoszeń dotyczących tej samej oferty. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna oferta zostaje opublikowana wielokrotnie za pomocą różnych serwisów.

Jedno z ogłoszeń jest nadal aktywne, prosimy więc o nie wystawianie oferty ponownie!


Dlaczego PRO-SUN?

Firma PRO-SUN Sp. z o.o. w Łodzi zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych od 2010 roku, dlatego jesteśmy gwarancją wiedzy, doświadczenia i bezpieczeństwa. 

 

Jakość nie ilość - zaprojektujemy i wykonamy instalację PV na miarę Twoich potrzeb bez zbędnego jej przewymiarowania i nabijania kosztów.    

                                                                                    

Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności w zakresie podłączenia instalacji do Twojego zakładu energetycznego, bezpłatnej wymiany licznika na dwukierunkowy, pozyskaniu dotacji z programu "Mój Prąd" oraz wyjaśnimy możliwość zwrotu inwestycji w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

 

Dobierzemy również najlepsze rozwiązanie dla rolników oraz firm - istnieje kilka nie wszystkim znanych możliwości dofinansowania lub kredytowania.

 

Pracujemy na sprzęcie markowym i sprawdzonym - nasze instalacje funkcjonują z powodzeniem od lat. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z producentami paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów - posiadamy umowy o partnerstwie serwisowym.

 

Po realizacji zamówienia  klient jest przeszkolony w zakresie użytkowania instalacji PV, nie zrywamy kontaktu z klientem - zapewniamy „opiekę posprzedażową”.                                                                       

Podczas spotkania i wykonania wstępnego audytu oraz przedstawieniu oferty klient nie ponosi żadnych kosztów.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dopasować kredyt, którego rata nie przekroczy miesięcznego rachunku za prąd.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 735 385 999.  

pro-sun.com.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 17.11.2020, 22:25, zakończenie: 02.12.2020 21:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Rob1234

  735 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Bezpłatny kosztorys ofertowy