Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Testowanie aplikacji, strony internetowe

Poszukujemy chętnych  osób do Testowania Aplikacji mobilnych wchodzących na Polski rynek których sponsorem są legalne i sprawdzone firmy.Wystarczy być pełnoletnim i mieć dostęp do internetu (nie potrzeba doświadczenia - wysyłamy cala instrukcje krok po kroku)

 

Wszystko w 100% legalne i bez żadnych haczyków (wysyłam screeny jako dowód). Oczywiście konto jest DARMOWE ale jeśli się obawiasz to po odebraniu bonusu aplikacje możesz usunąć bez żadnych konsekwencji. 

Zarobki od 500 zł -1500 zł

A już teraz odbierz 100 zł na START! (wystarczy przejść cały proces rejestracyjny)

bit.ly/dołącz-teraz

 

 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Ostatnie zmiany: 17.05.2021 20:46
Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 07.11.2020, 16:15, zakończenie: 25.06.2021, 23:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


euro100

Lokalizacja

  • Turek (gmina Turek)