Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaInne pojazdyŁodzie i skutery wodne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ponton łódź silnik zaburtowy Yamaha 15 KM

Cena: 6 400 zł / łódź

Sprzedam ponton Koloru KM-330D 3,3 metra na 5 osób wraz z niezawodnym silnikiem Yamaha 15 Km (oklejony na 10 wiec nie potrzeba patentu), ciśnienie na cylindrach ponad 10, nowa pompa wody. Sterociąg z kierownicą i manetką. Ponton mało używany, przechowywany na przyczepce w garażu, szczelny nie klejony, bardzo dobrze trzyma ciśnienie. Posiada dmuchany kil sztywną składaną podłogę, (bezpieczny klasa morsaka C) bez problemu z kikoma osobami wchodzi w ślizg. Zestaw nie posiada żadnych wad ukrytych,  gotowy do pływania, sprzedaje z powodu zmiany na większą łódź Przyczepa Niewiadów 2017 rok za dodatkową opłatą. Do obejżenia po Turkiem bądż nad Zalewem Jeziorsko.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 01.08.2020, 18:00, zakończenie: 26.09.2021, 10:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


neopunkt

  505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cały powiat)