Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoMurarstwo, tynkarstwo i ocieplanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

OCIEPLANIE NATRYSKOWE PIANĄ PUR 35 ZL M2

Witam firma Warming pur oferuje izolacje natryskowe piana pur przy wyborze izolacji domu należy pamiętać że izolacja natryskowa to najbardziej skuteczna metoda ocieplenie nawet do 50%oszczędności na rachunkach
Promocja cena metra kwadratowego to 35zl przy grubości 15cm piany otwartokomórkowej(podana cena nie stanowi oferty i ma charakter orientacyjny )wszystkie szególy ustalamy indywidualnie
Wykonujemy usługi :
-ocieplenie poddasza
-ocieplebie scian ,stropów,piwnic
-ocieplenie hal stalowych
-ocieplenie magazynów itd
Pracujemy tylko na certyfikowanych produktach
Chcesz wiedzieć więcej umów się na bezpłatna konsultacje oraz wstepny pomiar i wycenę pozdrawiam i zapraszam

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 19.07.2020, 22:46, zakończenie: 18.08.2020, 22:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


JasinskiP

  665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cały powiat)