Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ocieplenie pianką PUR (poliuretanową), natrysko

Witam, jesteśmy firmą zajmującą się ocieplaniem technologią natryskową wykorzystującą piankę (poliuretanową) PUR. Nowoczesny system docieplenia i termoizolacji, lepszy niż dotychczas stosowane np. wełny. Pianka poliuretanowa jest doskonałym termo-izolatorem, wygłuszeniem, oraz hydro-izolatorem. Dodatkowo pianka PUR jest odporna na pleśń i grzyby, nie lubią jej gryzonie i owady. „Nie starzeje się”! Pomimo upływu czasu nie zmienia swoich parametrów mechanicznych i izolacyjnych.

Oferujemy ocieplenie/izolację:

- poddaszy,

- ścian,

- fundamentów,

- posadzek pod wylewki,...

Proponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu!

Konsultacja nic Cię nie kosztuje! A w razie potrzeby oddzwonimy na własny koszt.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.super-pianka.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 21.05.2020, 13:56, zakończenie: 15.11.2020, 14:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


TomekPUR

  510 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cała gmina)