Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Bańki mydlane - pięknie wyglądają !

15 min - 170 zł, 30 min - 270 zł, 1 godz - 370 zł ( dojazd do 20 km gratis , powyżej km x0,90)
Z całą pewnością oprawa ślubu /przyjęcia weselnego / czy innej uroczystości w bańki mydlane pomoże stworzyć wyjątkowy nastój, oczaruje i mile zaskoczy wszystkich gości oraz pomoże stworzyć bajkową scenerię, dzięki której Wasze zdjęcia i wspomnienia będą niesamowite.
Atrakcja ta najczęściej stosowana jest podczas:

  • wyjścia Pary Młodej z Kościoła po ceremonii zaślubin, składania życzeń,w trakcie pierwszego tańca,puszczane w plenerze:
    – podczas majówek,
    – spotkań integracyjnych,
    – Kinder partyDla Państwa wygody obie wytwornicę wynajmujemy wraz z obsługą oraz płynem, który nie plami sukni ślubnej panny młodej i ubrań zaproszonych gości

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Ostatnie zmiany: 19.08.2021 17:39
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 11.04.2020, 10:17, zakończenie: 09.02.2022, 11:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MagicSurprise

  512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cały powiat)