Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Firma elektryczna

Oferta wygasła.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi usługami elektrycznymi, jestesmy w stanie zorganizować cały potrzebny materiał klient nie musi nic szykowac i łatwic między innymi zajmujemy się; -instalacje domowe -instalacje przemysłowe -pomiary elektryczne -dokumentacja elektryczna -alarmy /monitoringi/napędy do bram -przyłącza elektryczne Osoby chętne zapraszam do kontaktu w sprawie omówienia szczegółów. Pozdrawiamy D-And-M

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 15.12.2019, 23:29, zakończenie: 14.01.2020, 23:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


michal54545

  697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (gmina Turek)