Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięMotoryzacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Złomowanie samochodów - Łomzik

Oferta wygasła.

Posiadasz samochód lub inny pojazd do złomowania? Chcesz aby złomowanie samochodu odbyło się szybko i w prosty sposób z minimalną ilością formalności? Poznaj ofertę auto złomu Łomzik! Płacimy gotówką za złom samochodowy od ręki. Proponujemy konkurencyjne stawki. Auto na złom odbieramy własnym transportem! Auto kasacaja kończy sie wydaniem odpowiedniego zaświadczenia o złomowania samochodu wymaganego w Urzędzie Miasta.

Zinteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać więcej szczegółów? Odwiedź lomzik.pl/zakres-dzialalnosci/stacja-demontazu-pojazdow

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 28.11.2019, 12:36, zakończenie: 23.07.2020, 15:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


lomzik

Lokalizacja

  • cała Polska