Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pies w typie czarnego owczarka niemieckiego

Oferta wygasła.

Piękny pies w typie czarnego owczarka niemieckiego!!!

Murzyn trafił pod naszą opiekę razem ze swoim kolegą, gdyż właściciel z przyczyn zdrowotnych musiał jechać do hospicjum.. Murzynek ma około 7 lat, jest bardzo żywiołowy, średnio chodzi na smyczy, ale to kwestia kilku spacerów. Jest psem z początku nieufnym do obcych. Osoba, która chciałaby go zaadoptować musiałaby przyjechać kilka razy i poznać się z nim bliżej. Lepiej, aby był jedynakiem lub trafił do domu razem ze swoim kolegą (Piratem), z którym znają się całe życie.

To piękny i majestatyczny pies, który tęskni za swoim właścicielem, nie pozwólmy, aby spędził resztę życia w schronisku.

Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Przebywa w Schronisko Funny Pets w Czartkach.

Kontakt: 502 332 475

Sieradz, Czartki, woj. łódzkie

Możliwy transport.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 18.10.2019, 10:50, zakończenie: 02.08.2020, 14:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sercempsa

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cały powiat)