Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemKsięgowość, prawo i finanse). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pomogę w uzyskaniu kredytu

Oferta wygasła.Dzień dobry, jeżeli szukają Państwo kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego czy finansowania dla firm (w tym leasingu na start) to proszę o kontakt. Jestem doświadczonym pracownikiem Banku na wysokim stanowisku z różnymi możliwościami. Osobiście finalizuję umowy bankowe,dojeżdżam do Klienta na terenie województwa łódzkiego, nie pobieram opłat. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Edit: Od 04 kwietnia prowadzę również działalność w zakresie pożyczek pozabankowych oraz czyszczenia baz Bik, BIG i KRD.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 07.02.2019, 18:43, zakończenie: 10.03.2020, 14:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


DoradcaFinansowy

  605 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska