Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemZdrowie i medycyna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dietetyk Bioreso - alergie i nietolerancje

Czy uważasz, że Twój codzienny jadłospis jest dla Ciebie odpowiedni? Czy chciałbyś budzić się każdego dnia pełnym energii, funkcjonować bez problemów trawiennych, zgagi, wzdęć, gazów, stanów zapalnych czy trądziku? 

Mam na imię Roksana, jestem dyplomowanym dietetykiem i pracuję na sprawdzonym, certyfikowanym sprzęcie biorezonansowym, przy jego pomocy przeprowadzam profesjonalne testy na alergie i nietolerancje pokarmowe, przygotowując na tej podstawie dietę dopasowaną TYLKO dla Ciebie. Oznacza to, że masz swój własny, indywidualny plan żywieniowy, taki – który jest odpowiedni tylko dla Ciebie i Twojego organizmu. Nie wierzysz? Zapraszam do kontaktu, specjalizuję się w prowadzeniu pacjentów z jednostkami chorobowymi, w tym także z problemami z tarczycą, cukrzycą, czy zaburzeniami hormonalnymi. Czekam na Ciebie przy ulicy Wschodniej 1 w Turku w moim gabinecie dietetycznym. Zapracujmy wspólnie na lepsze, zdrowsze życie. Przekonaj się, zadzwoń i umów na pierwszą wizytę!

+48 697-281-714

Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej www.bioreso.pl znajdziecie tam Państwo więcej cennych informacji.

Ostatnie zmiany: 26.10.2018 21:15
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 03.01.2018, 11:01, zakończenie: 16.02.2019, 13:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rkoxik

Lokalizacja

  • Turek (gmina Turek)