Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczeniePozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rolety na wymiar najtaniej. Wszystkie rozmiary

Oferta wygasła.

Cena: 3 zł / 1

Przedmiotem aukcji są docinane na wymiar podany przez klienta rolety z materiału Liść. Jest to elegancki materiał żakardowy z charakterystycznym wzorem na kształt liści. Składający się w 100% z poliestru.Przenikanie światła w zależności od koloru +/- 38%.Czyścić wilgotną ściereczką. Nie szorować. Najwyższej jakości półfabrykaty są produkcji polskiej.
Prawidłowe wymiary rolety to :szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi, oraz wysokość ramy okiennej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, odpowiadamy na wiadomości, również w niedzielę i święta. Czas wysyłki do 4 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.

Cena 3 jest ceną za każde rozpoczęte 5 cm szerokości rolety. Szczegółowy cennik na zdjęciu. Niebieska rubryka w tabeli dotyczy rolet do 150 cm długości, natomiast zielona rolet balkonowych do 220cm.Możliwy montaż.

Więcej informacji pod numerem telefonu 537-112-272 lub e-mailowym hausmajstersklep@gmail.com

Ostatnie zmiany: 28.03.2018 10:45
Rozpoczęcie: 25.06.2017, 13:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


hausmajster

Lokalizacja

  • cała Polska