Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckiego

Oferta wygasła!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą kurierską, specjalizującą się w transporcie przesyłek niestandardowych m.in. dla branży meblowej, ogrodniczej, łazienkowej oraz automotive.

Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym?

Jeśli tak, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz profesjonalne przygotowanie do pracy.

Zakres obowiązków:

  • bieżący nadzór pracy kurierów na terenie Niemiec,

  • awizacja dostaw w języku niemieckim,

  • obsługa poczty mailowej,

  • kontakt telefoniczny z klientami i kierowcami.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • umiejętność obsługi komputera (internet, poczta, programy biurowe),

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w młodym, energicznym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy – biuro Ambro Express w Przykonie lub oddział Ambro Express w Łodzi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail: oferty@ambro.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 26.01.2023, 11:52, zakończenie: 16.02.2023, 11:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

AmbroExpress

Lokalizacja

  • Przykona (gmina Przykona)

Informacje dodatkowe

  • oferty@ambro.pl