Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedam piękną działkę

Oferta wygasła.

Cena: 85 000 zł / działkę budowlaną

Sprzedam piękną działkę budowlaną / rekreacyjną o powierzchni 2 ha położoną w zacisznym miejscu w miejscowości Czyste gm. Dobra pow. turecki. Na działce rośnie las mieszany 30 i 70 letni, działka jest odrolniona, można na niej stawiać budynki. Część budowlana jest oczyszczona i gotowa do stawiania budynków. Na działce znajduje się studnia, jednak wymaga pogłębienia. Możliwość podłączenia prądu i wody wodociągowej. Jest to atrakcyjnie położona działka, wokół rosną lasy, bliskość stawu leśnego, 8 km od zbiornika wodnego Jeziorsko i 10 km od zbiornika wodnego w Dąbrowie. jest to idealne miejsce do wypoczynku, budowy domu w zacisznym miejscu lub prowadzenia działalności rekreacyjnej . Polecam. Podana cena jest do negocjacji. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 10.07.2019, 11:38, zakończenie: 17.07.2019, 11:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Piotr1801

  609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czyste (gmina Dobra)

Informacje dodatkowe

  • Sprzedam piękną działkę