Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaUsługi kompleksowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Usługi remontowe,wykończenia wnętrz

Oferta wygasła.

Witam.Oferuje usługi remontowe.Układanie płytek,kamienia dekoracyjnego.Gładzie,sufity podwieszane z płyt kartonowo gipsowych wielopoziomowych z podświetlaniem LED i wszelkich kształtów.Zabudowy z płyt kartonowo gipsowych,półki z karton gipsu.Malowanie,tapetowanie ścianki działowe.Tynkowanie,układanie paneli,przeróbki hydrauliczne i elektryczne.Biały montaż,montaż drzwi,parapetów tynki dekoracyjne.
Darmowa wycena. Sławek

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Turczak.pl!

Rozpoczęcie: 14.05.2016, 21:01, zakończenie: 23.12.2018, 21:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


slawek123

  505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Turek (cały powiat)